17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëpunimi

Etiketim: Bashkëpunimi

Ky pritet të jetë bashkëpunimi i radhës nga Dhurata Dora

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Dhurata Dora njihet për talentin e saj në muzikë. Ajo së fundmi përmes llogarisë së saj në Instagram, ka paralajmëruar këngën...

Dafina Zeqiri tregon si lindi bashkëpunimi me Ledri Vulën dhe Lumi...

0
Dafina ka folur për bashkëpunimin e fundit. Bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit, Ledri Vulës dhe Lumi B është bërë kryefjala e mediave në këto ditë. Kështu që...

Bashkëpunimi i dy artistëve shqiptarë më i kërkuari në Spotify

0
Dy artistët e njohur shqiptarë, Gashi e Njomza së bashku me Pink Sweat$ lansuan projektin e ri muzikor “Upset”. Kënga e cila u realizua edhe...

Publikohet bashkëpunimi i Dafinës, Ledrit dhe Lumi B

0
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka publikuar bashkëpunimin muzikor me Ledri Vula dhe Lumi B. Kënga titullohet “Aman” dhe është publikuar minuta më parë në...

Geti zbulon një detaj të rëndësishëm nga bashkëpunimi me Majk

0
Geti dhe Majk po vijnë me bashkëpunim. Reperi i njohur shqiptar, Ghetto Geasy, para disa ditësh ka njoftuar se do të vijë një prej këngëve...

Presidenti Meta bisedë telefonike me Presidentin e Sllovenisë: Domosdoshmëri bashkëpunimi kundër...

0
Presidenti, Ilir Meta zhvilloi sot një bisedë telefonike me Presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor. Të dy Presidentët ndanë të njëjtat shqetësime rreth përkeqësimit të...

Meta: Bashkëpunimi, shembull i shkëlqyer për rajonin

0
Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë në drekën e kalimit të Presidencës së Vishegradit, nga Çekia te Polonia. Duke ndarë një fotografi, kreu i shtetit...

Bashkëpunimi i ri i Noizyt një nga këngët më të dëgjuara...

0
Noizy gjatë mesnatës lansoi projektin e ri. Noizy në bashkëpunim me reperin gjerman Gzuz dje publikuan projektin e tyre të titulluar ‘All dem talk’ e...

Bashkëpunimi i Dafinës me Ledrin e Lumi B, zbulohet data dhe...

0
Treshja Dafina Zeqiri, Ledri Vula e Lumi B po sjellin këngën e cila pritet të jetë ndër më të dëgjuara këtë verë. Ka ditë që...

​KOK dhe UP nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

0
Me rastin e shënimit të Ditës Olimpike, Komiteti Olimpik i Kosovës ka nënshkruar edhe një memorandum bashkëpunimi me Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”. Ky memorandum...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS