Publikohet bashkëpunimi i Dafinës, Ledrit dhe Lumi B

0
15
Gjigandi

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka publikuar bashkëpunimin muzikor me Ledri Vula dhe Lumi B.

Kënga titullohet “Aman” dhe është publikuar minuta më parë në kanalin zyrtar Youtube.

Në videoklip, Dafina shfaqet shume sensacionale, e cila ka tërhequr vëmendjen e fansave me paraqitjen e saj.

Për gjysmë ore, kënga është klikuar mbi 35 mijë herë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu