Azet publikon projektin e ri ‘Seele’, i dedikohet dashurisë

0
39
Gjigandi

Reperi i njohur Azet ka publikuar sot projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘Seele’ dhe i dedikohet dashurisë. Për herë të parë Azet në këngët e tij ka thurur fjalë të ëmbla për një vajzë dhe dashurinë në përgjithësi.

Siç duket reperi nuk po del keq as në këtë pjesë, sepse kënga tashmë ka nisur të shpërndahet në çdo rrjet social.

Video është e realizuar në një mënyrë shumë të veçantë dhe është produksion ‘Jungglerz’

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu