14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azet

Etiketim: Azet

Azet sjell këngën e re “Gotat”

Azet sjell këngën e re “Gotat”

0
Artisti shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Azet, është kthyer me projekt të ri muzikor.Bëhet fjalë për një këngë të re të...
Albi dhe Azet vijnë me një tjetër këngë të re “Bleiben Wach”

Albi dhe Azet vijnë me një tjetër këngë të re “Bleiben...

0
Artistët me origjinë nga Kosova, Azet dhe Albi, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor."Bleiben Ëach" mban titullin kënga e tyre e re,...
Bardhi dhe Azet vijnë me këngën e re “Hayat”

Bardhi dhe Azet vijnë me këngën e re “Hayat”

0
Ashtu siç paralajmëruan, Bardhi dhe Azet, kanë publikuar duetin e tyre të radhës."Hayat" mban titullin projekti i dyshes së famshme, të cilën e kanë...
Albi dhe Azet publikojnë këngën e re “Habibi”

Albi dhe Azet publikojnë këngën e re “Habibi”

0
Reperi i njohur shqiptar, Azet, ka publikuar projektin e ri muzikor të quajtur "Habibi".Ai ka bashkuar forcat me të vëllanë, Albin, i cili ka...

Dhurata Dora dhe Azet ia vënë pikën, sapo lansuan hitin!

0
Këngëtarja e suksesshme shqiptare e cila njihet për hite të shumta Dhurata Dora, ka bashkuar forcat edhe një herë me reperin Azet. Dyshja sapo kanë...

Dhurata Dora zbulon datën e publikimit të bashkëpunimit me Azet

0
Dhurata Dora dhe Azet po vijnë sërish me bashkëpunim. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora dhe reperi shqiptar Azet kanë bashkuar sërish idetë për projektin...

Gati ‘bomba’ e radhës nga Dhurata Dora dhe Azet

0
Ka disa ditë që është paralajmëruar një bashkëpunim i mundshëm që do të vije nga ylli i skenës muzikore shqiptare Dhurata Dora. Bashkëpunimi i radhës...

Azet thyen heshtjen disa mujore dhe rikthehet në rrjete sociale

0
Reperi Azet ka thyer heshtjen disa mujore në rrjete sociale. Pas projekteve bashkëpunime, ai u tret dhe nuk u shfaq më askund, për të shfrytëzuar...

Azet publikon projektin e ri ‘Seele’, i dedikohet dashurisë

0
Reperi i njohur Azet ka publikuar sot projektin e tij më të ri. Kënga titullohet ‘Seele’ dhe i dedikohet dashurisë. Për herë të parë Azet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS