Ashley Graham tregon barkun pak para lindjes

0
2
Gjigandi

Ashley Graham ka treguar barkun e saj të rritur gjatë një ngjarje.

Supermodelja 32 vjeqare u fotografua në tapetin e kuq me një fustan jeshil dhe ngjyrë vjollcë deti.

Ashley e shfaq në tapetin e kuq pa burrin e saj Justin Ervin, ndonëse është pak kohë para datës së lindjes./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu