Angelina Jolie nis blerjet e Krishtlindjeve

0
204
Gjigandi

Fituesja e Oskarit, Angelina Jolie ka nisur sezonën e Krishtlindjeve duke bërë pazar për këpucë dhe qanta si dhurata, bashkë me vajzën e saj të vogël Vivienne në Los Angelos të dielën.

Bukuroshja 11 vjeqare me origjinicë franceze e cila luajti rolin e Aurorës në Maleficent në vitin 2014, kishte veshur një bluzë të bardhë.

Lexo edhe:  Për bebet që lindin në verë, lista me emra të shkurtër unikë

Aktorja 44 vjeqare kishte veshur një fustan me krahët zbuluar dhe sandale të zeza.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu