10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Angelina

Etiketim: Angelina

Angelina Jolie nis blerjet e Krishtlindjeve

0
Fituesja e Oskarit, Angelina Jolie ka nisur sezonën e Krishtlindjeve duke bërë pazar për këpucë dhe qanta si dhurata, bashkë me vajzën e saj...

Në takime me njerëz të rinj, por çfarë mendon Angelina Jolie...

0
Pas ndarjes së bujshme nga Brad Pitt, Angelina Jolie, iu është kthyer sërish takimeve. Burime afër aktores, kanë treguar se edhe pse nuk i ka...

Bomba e pashpërthyer ndërpret xhirimet e filmit ku po aktronte Angelina...

0
Angelina Jolie dhe bashkëpunëtori i saj Richard Madden, u detyruan ditë më parë të ndalojnë xhirimet e ”The Eternal”. Kjo pasi raportohet se u gjet...

Angelina Jolie guxon më shumë në setin e fundit, zbulon çfarë...

0
Në kopertinën e re të dhjetor 2019 - janar 2020 të "Harper's Pazar", aktorja Angelina Jolie shfaqet me një tyl transparent, duke guxuar më...

Edhe pas ndarjes, Brad Pitt nuk e lejon Angelina Jolien të...

0
Angelina Jolie ka pozuar nudo derisa ka thënë se ajo ka dashur të jeton jashtë Amerikës por Brad Pitt nuk e ka lejuar derisa...

Angelina Jolie: Brad po më pengon që të jetoj jashtë kufijve!

0
Angelina Jolie rrëfeu se nuk jeton dot jashtë shtetit, siç do të dëshironte, për shkak të ish-bashkëshortit dhe babait të fëmijëve të saj, Brad...

Angelina Jolie zhvishet komplet, aktorja 44 vjeçare i zbulon të gjitha...

0
Angelina Jolie i ka treguar hapur të gjitha nga e kaluara e saj dhe këtë e bëri përmes disa fotografive ku shihet e zhveshur komplet...

Angelina Jolie e tregon vetën, është më e bukura në botë

0
Ajo është aktualisht në Fuerteventura duke filmuar Marvel për filmin The Eternals. Megjithatë, Angelina Jolie po shijon edhe pak kohë të shtunën kur doli për...