Ballina Etiketimet Nis

Etiketim: nis

Tentativë për tjetërsim pasurie/ Prokuroria nis hetime për Alda Klosin

0
Pas arrestimit të Alda Klosit nën tri akuza, bëhet me dije se Prokuroria ka mundur të bie në gjurmët e një tentative për tjetërsim...

Rritja e tarifave të patentës/ Autoriteti i Konkurrencës nis vlerësimin e...

0
Autoriteti i Konkurrencë ka dalë me një njoftim për shtyp pas lajmeve që kanë qarkulluar ditët e fundit, lidhur me një dyfishim të mundshëm...

Rasti i dhunës në Pogradec/ Polici pezullohet nga detyra, nis hetimi...

0
Drejtoria Vendore e Policisë Korçë ka pezulluar nga detyra policin që dhunoi të riun në shkallët e një pallati. Gjithashtu ka nisur edhe një...

Tiranë/ Sherr mes policëve, nis hetimi disiplinor ndaj tyre

0
Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (AMP) Tiranë ka referuar në Prokurori materialet proceduriale në gjendje të lirë në ngarkim të 2 punonjësve të Policisë dhe...

Prishtinë/ Nis protesta e shoqërise civile kundër Asociacionit të komunave me...

0
Ka nisur në qëndër të Prishtinës një protestë kundër Asociacionit të komunave me shumicë serbe. Në anën tjetër në ambasadën amerikane po mbahet takimi për...

Pas Shkodrës/ Policia nis aksionin për heqjen e kamerave të sigurisë...

0
Një aksion ka nisur në qytetin e Vlorës për zbulimin e kamerave të sigurisë të instaluara në rrugë, hapësira publike, apo në biznese lokale,...

Nis operacioni për nxjerrjen e 43-vjeçarit në Gramsh

0
Nis operacioni për nxjerrjen e 43-vjeçarit në Gramsh, i cili mbeti i bllokuar në një zonë malore në kanionet e Holtës ku kishte shkuar...

Momenti EPIK! Spikeri nis të japë lajmet, sanitarja i shkon pas:...

0
Në një moment, kur është futur për të nisur edicionin, sanitarja nuk e ka kuptuar dhe ka vijuar nga puna. Spikeri Edvin Peçi nuk ka...

Policia rrethon Kryeministrinë, nis grumbullimi i qytetarëve në shesh, pritet nisja...

0
Teksa pritet nisja e protestës së opozitës, policia ka marrë masa për mbarëvajtjen e saj. Ndërkohë, kryeministri Edi Rama nuk ndodhet në zyrën e tij,...

Kujdes! Nis sot aplikimi i gjobave për qeset plastike, deri në...

0
Këtë të premte nis aplikimi i gjobave për prodhuesit apo importuesit e qeseve plastike. Lajmi u konfirmua nga kryeministri Edi Rama disa ditë më parë. “Kënaqësia...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24