Alida vjen me projektin e ri në gjermanisht, prezanton duetin me artistin e ri

0
22
Gjigandi

Këtë herë ajo ka dashur të vijë në një këngë në gjuhën gjermane, gjuha e dytë e saj pas shqipes pasi jeton në Gjermani.

Dhe duket se ka qëlluar edhe këtë herë qoftë dhe me bashkëpunimin që ajo ka bërë me artistin e ri shqiptaro-gjerman Jayo.

Kjo është artistja atraktive shqiptare Alida Duka, ku së bashku me Jayo kanë sjellë super këngën me titull “Du Warst Nicht Da”.

Ndërsa ajo vjen e veçantë dhe kënga ka nisur të pritet mjaft mirë, dhe mësojmë se artisti i ri pritet të lansojë një album në gjermanisht, e ku do të ketë edhe një bashkëpunim me producentin e shumë hiteve shqiptare, Stine që është edhe vëllau i Alidës. Nëse se keni dëgjuar ende këngën e tyre më të re është koha ta dëgjoni tani.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu