Ballina Etiketimet Alida

Etiketim: Alida

Alida vjen me projektin e ri në gjermanisht, prezanton duetin me...

0
Këtë herë ajo ka dashur të vijë në një këngë në gjuhën gjermane, gjuha e dytë e saj pas shqipes pasi jeton në Gjermani. Dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24