“Ajo m’lujti” vjen nga Buraku dhe grupi Fama

0
11
Gjigandi

Buraku dhe grupi Fama sollën këngën e re.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, projekti “Ajo m’lujti” sapo u publikua nga Buraku dhe grupi Fama.

Si shumë artistë të tjerë, edhe Buraku vendosi që në këtë periudhë pandemie, t’i argëtojë fansat me muzikë.

Për tekstin e këngës u kujdes Ghulo, për muzikën Shkumbin Nebiu, kurse videoklipin e punoi Asha.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Buraku dhe grupi Fama me titull “Ajo m’lujti”. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu