27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grupi

Etiketim: grupi

Merr flakë banesa në Durrës, 43-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

0
Një banesë ka marrë flakë në Durrës në zonën e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”, të shtetasit Kosovar J.S.,43-vjeç i cili e kishte marrë banesën...
Grupi ABBA zbulojnë se nuk do të performojnë më dhe as nuk do të lansojnë muzikë të re teksa nisi…

Grupi ABBA zbulojnë se nuk do të performojnë më dhe as...

0
Agetha Faltskog, Bjorn Ulvaeus, Benny Andersson dhe Anni-Frid Lyngstad do të ribashkohen për herë të fundit përpara se të kalojnë stafetën te performancat e...

Bukuria e alpeve shqiptare shijohet nga grupi i turistëve të huaj

0
Ngrohja e motit ka nisur popullimin e alpeve shqiptare, kryesisht me turistë të huaj. Shtegu Theth-Valbonë dhe ansajellas është më i preferuari për turistët,...
Grupi fitues ukrainas i Eurovision publikojnë një video të re të këngës me pamje nga qytetet e sh…

Grupi fitues ukrainas i Eurovision publikojnë një video të re të...

0
Fituesit ukrainas të garës së mbrëmshme të këngës në Eurovision kanë publikuar një video të re të fuqishme për këngën e tyre pas fitores...
Mes sulmit rus – grupi Kalush nga Ukraina pushton skenën e Eurovisionit me “Stefania”

Mes sulmit rus – grupi Kalush nga Ukraina pushton skenën e...

0
Ukraina, e cila po vazhdon të jetë nën pushtimin e Rusisë, ka performuar e gjashta në natën e parë gjysmëfinale të "Eurovision 2022".Shteti ukrainas...

Shtyhen zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike në Bulqizë, reagon Grupi...

0
Zgjedhjet për kryetar të PD të degës në Bulqizë të cilat ishin planifikuar për t'u zhvilluar ditën e sotme, u anuluan.Kjo për shkak se...

Mblidhet grupi parlamentar i PD në selinë blu, do të diskutohet...

0
Grupi parlamentar i PD është mbledhur në një takim në selinë blu.Kjo mbledhje, erdhi pak para nisjes së seancës plenare në KuvendMbledhja e grupit...

Arratiset në Shqipëri polici serb, dyshohet se është pjesë e një...

0
Oficeri i policisë serbe Danilo Stojanoviç, i dyshuar si anëtar i grupit kriminal të Darko Sariç, është arratisur sot nga Mali i Zi në Shqipëri.Oficeri...
Grupi Maneskin mahnit me interpretimin e “Womanizer” të Britney Spearsit

Grupi Maneskin mahnit me interpretimin e “Womanizer” të Britney Spearsit

0
Bendi i famshëm italian, "Maneskin", ka qenë pjesë e edicionit të sivjetmë të Festivalit Coachella.Rok grupi u bë i njohur në mbarë botën falë...
Grupi korean BTS paralajmërojnë albumin e ri, publikohet në qershor

Grupi korean BTS paralajmërojnë albumin e ri, publikohet në qershor

0
Grupi i djemve koreanë është vendosur zyrtarisht të publikojë albumin e tyre të ardhshëm më vonë këtë vit, njoftoi të dielën kompania e tyre,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS