Merr flakë banesa në Durrës, 43-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

0
14
Gjigandi

Një banesë ka marrë flakë në Durrës në zonën e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”, të shtetasit Kosovar J.S.,43-vjeç i cili e kishte marrë banesën me qira.

Si pasojë është lënduar lehtë shtetasi J.S., i  cili ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe është duke punuar për zqarimin e rrethanave të zjarrit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 12.06.2022, në lagjen nr. 13, Durrës, në zonën e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”, në banesën e marrë me qira nga shtetasi kosovar J. S., 43 vjeç, ka rënë zjarr.

Si pasojë është lënduar lehtë shtetasi J. S., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu