Adelina Emini thjeshtë dhe bukur me “Lulet e Majit”

0
26
blank
Gjigandi

“Unë dhe pianisti Vedat Lushtaku do të ndiheshim të gëzuar, nëse kjo këngë do të ndikonte pozitivisht në ditën tuaj “Lulet e Majit”. Rri n’shpi, durim, dëgjo muzikë, relaksohu”.

Ky është postimi i këngëtares së dashur Adelina Emini teksa publikon nje interpretim të bukur “live” të këngës së njohur shqiptare “Lulet e Majit”.

Interpretimi i saj dhe video e thjeshtë dhe e përshtatur mjaft mirë që nga muaji që jemi apo mesazhi në këtë kohë jo të mirë ka nisur të pëlqehet dhe pritet mjaft mirë.BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu