Aktori i ‘Twilight’ vdes në moshën 30-vjeçare

0
27
blank
Gjigandi

Aktori dhe e dashura e tij janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre.

Zyra e ekzaminuesit mjekësor të Qarkut Clark në Las Vegas, konfirmoi se Boyce dhe e dashura e tij Natalie Adepoju të dy u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në Las Vegas, shkruan Independent.

Shkaku i vdekjes për dyshen nuk është konfirmuar ende.

Në filmin e parë Twilight, të dalë në vitin 2008, Boyce luajti Tyler Croëley, një student në shkollën e mesme Forks i cili gati godet Bella (Kristen Stewart) me makinën e tij. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu