fbpx
15 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Emini

Etiketim: Emini

Futbollisti i Dritës me Covid-19/ Izair Emini tregon ditët në karantinë

0
Futbollisti shqiptar nga Maqedonia e Veriut i aktivizuar tek Drita në Superligën e Kosovës, Izair Emini që nga e mërkura është pozitiv me Covid-19. Edhe...

Emini e konfirmon: Kam rezultuar pozitiv me Covid-19, nuk kam simptoma,...

0
Izari Emini edhe zyrtarisht është futbollisti i infektuar me Covid-19 tek skuadra e Dritës. Klubi i Dritës para një ore ka konfirmuar se një lojtar...

Adelina Emini thjeshtë dhe bukur me “Lulet e Majit”

0
"Unë dhe pianisti Vedat Lushtaku do të ndiheshim të gëzuar, nëse kjo këngë do të ndikonte pozitivisht në ditën tuaj “Lulet e Majit”. Rri...

​Adelina Emini merr pjesë në samitin virtual `Gratë në marketing`

0
Gratë e suksesshme nga vende të ndryshme të botës po bashkohen në samitin e parë virtual “Gratë në Marketing” që do të mbahet në...