fbpx
11 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet Thjeshtë

Etiketim: thjeshtë

Është vetëm një shenjë e thjeshtë për të parë se a...

0
Njëherë e një kohë nëse e keni vendosur emrin e partnerit me një zemër në ‘Mesenger’, ju jeni konsideruar të martuar. Tani çiftet duhet të...

Asnjëherë mos i hekurosni më rrobat: Truku i thjeshtë që i...

0
Nëse nuk keni edhe aq kohë por duhet të vishni rroba të hekurosura e pastruara mirë, atëherë ekziston një truk i thjeshtë që për...

Me këtë truk të thjeshtë do t’i eliminoni pikat e ndryshkut...

0
Për çdo ditë përdorim thikat duke mos menduar që edhe ato me kalimin e kohës vjetrohen. Shpesh i sulmon ndryshku dhe duke mos ditur se...

Njolla make up-i në rroba? Ka një mënyrë të thjeshtë për...

0
Sa herë ju ka ndodhur të njollosni me make up bluzat e këmishat tuaja të preferuara? E dimë, shumë herë! Njollat e fondatinës janë...

Njolla grimi në rroba? Ka një mënyrë të thjeshtë për t’i...

0
Sa herë ju ka ndodhur të njollosni me grim bluzat e këmishët tuaja të preferuara? E dimë, shumë herë! Njollat janë më të vështirat për...

Eva Longoria, e thjeshtë dhe e bukur

0
Ajo është një fiksim i tapetit të kuq dhe ka një dhunti për modën. Dhe Eva Longoria të premten hoqi të gjitha ndalesat kur u...

Jennifer Aniston ka një arsye përse hapi llogari në Instagram, dhe...

0
Jennifer Aniston thotë se iu bashkua Instagramit që të kishte më shumë kontroll mbi imazhin e saj publik, si dhe për të promovuar serialin...

Elvana Gjata si përherë, unike dhe e thjeshtë!

0
Elvana Gjata njihet prej femrave të estradës me stilin më unik dhe me shije, prandaj edhe rrallë ndodhë të ia huq. Me shumë shije ka...

Energji negative, ja si ta eliminoni me këtë përbërës të thjeshtë

0
Shtëpia është një vend i shenjtë për të gjithë ne, kështu që është thelbësore të mbash energjinë negative larg saj. Sipas thënieve të vjetra, energjia...

Sofia Vergara, e bukur dhe e thjeshtë

0
Ajo ka qenë duke punuar fuqishëm në sezonën e fundit të serialit të saj në komedinë popullore Modern Family. Sofia Vergara kaloj pak kohë të...