fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Thjeshtë

Etiketim: thjeshtë

Elvana Gjata si përherë, unike dhe e thjeshtë!

0
Elvana Gjata njihet prej femrave të estradës me stilin më unik dhe me shije, prandaj edhe rrallë ndodhë të ia huq. Me shumë shije ka...

Energji negative, ja si ta eliminoni me këtë përbërës të thjeshtë

0
Shtëpia është një vend i shenjtë për të gjithë ne, kështu që është thelbësore të mbash energjinë negative larg saj. Sipas thënieve të vjetra, energjia...

Sofia Vergara, e bukur dhe e thjeshtë

0
Ajo ka qenë duke punuar fuqishëm në sezonën e fundit të serialit të saj në komedinë popullore Modern Family. Sofia Vergara kaloj pak kohë të...

Fytyrë e lodhur dhe sy të fryrë; Bella Hadid sapo ndau...

0
Ajo mund të rrijë në fluturim për rreth 20 orë, e menjëherë sapo të prekë tokën do t’i duhet të vrapojë në hotel për...

Sekreti i lumturisë në çift në dhomën e gjumit? Jo, është...

0
Sipas një studimi të kohëve të fundit, martesat vuajnë kur nënat besojnë se ato po sakrifikojnë karrierën e tyre dhe po kontribuojnë më shumë...

Njerëzit e pasur vishen thjeshtë, ja arsyet e kësaj ‘tradite’

0
Njerëzit e pasur zakonisht vishen shumë thjeshtë dhe nuk duken të tillë nëse do ti do ti gjykojmë nga stili i tyre i të...

Njerëzit e pasur vishen thjeshtë, ja arsyet e këtij vendimi

0
Njerëzit e pasur zakonisht vishen shumë thjeshtë dhe nuk duken të tillë nëse do ti do ti gjykojmë nga stili i tyre i të...

Shpikja e thjeshte qe i beri dy motrat milionere – Lajmi...

0
Bianca dhe Bridget Roccisano janë dy motra që kanë krijuar një shpikje të veçantë që tani ka nisur t’u japë me...

Një scrub i thjeshtë i bërë në shtëpi për fytyrat e...

0
E dimë që asgjë nuk është më e mirë se maskat e përgatitura në shtëpi, me përbërës natyralë. Po ashtu, e dimë mirë rëndësinë...

Humbni 5 kg në 5 ditë me dietën e thjeshtë me...

0
Gjithmonë duke kujtuar të dëgjoni këshillat e një specialisti, kjo lloj diete bazohet kryesisht në marrjen e perimeve dhe frutave por ushqime të tjera...