fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Thjeshtë

Etiketim: thjeshtë

Si të pastroni enët e gjakut me një trajtim të thjeshtë...

0
Enët e bllokuara të gjakut janë arsyeja kryesore për shumë probleme të rrezikshme të zemrës. Arterioskleroza cilësohet si sëmundja gjatë të cilës muret e enëve...

Si të pastroni enët e gjakut me trajtim të thjeshtë natyral?

0
Enët e bllokuara të gjakut janë arsyeja kryesore për shumë probleme të rrezikshme të zemrës. Arterioskleroza cilësohet si sëmundja gjatë të cilës muret e enëve...

Disney ndan recetën e biskotave të famshme dhe është kaq e...

0
Biskotat në formë patatesh të skuqura të Disney-t janë me siguri një nga shërbimet më të këndshëm të parkut. Tani, Disney po ndan recetën...

Pa grim dhe e thjeshtë nga shtëpia, Oriola Marashi ashtu siç...

0
Ajo njihet si një prej femrave më seksi shqiptare  e që përherë vjen e rregulluar deri në detajin e fundit ndërsa në postimet e...

Është vetëm një shenjë e thjeshtë për të parë se a...

0
Njëherë e një kohë nëse e keni vendosur emrin e partnerit me një zemër në ‘Mesenger’, ju jeni konsideruar të martuar. Tani çiftet duhet të...

Asnjëherë mos i hekurosni më rrobat: Truku i thjeshtë që i...

0
Nëse nuk keni edhe aq kohë por duhet të vishni rroba të hekurosura e pastruara mirë, atëherë ekziston një truk i thjeshtë që për...

Me këtë truk të thjeshtë do t’i eliminoni pikat e ndryshkut...

0
Për çdo ditë përdorim thikat duke mos menduar që edhe ato me kalimin e kohës vjetrohen. Shpesh i sulmon ndryshku dhe duke mos ditur se...

Njolla make up-i në rroba? Ka një mënyrë të thjeshtë për...

0
Sa herë ju ka ndodhur të njollosni me make up bluzat e këmishat tuaja të preferuara? E dimë, shumë herë! Njollat e fondatinës janë...

Njolla grimi në rroba? Ka një mënyrë të thjeshtë për t’i...

0
Sa herë ju ka ndodhur të njollosni me grim bluzat e këmishët tuaja të preferuara? E dimë, shumë herë! Njollat janë më të vështirat për...

Eva Longoria, e thjeshtë dhe e bukur

0
Ajo është një fiksim i tapetit të kuq dhe ka një dhunti për modën. Dhe Eva Longoria të premten hoqi të gjitha ndalesat kur u...