Tayna e pamëshirshme në ‘freestyle’, “Idollin ton e kom ‘DM’ po ma lun faraonin”

0
123
Gjigandi

Pas ‘Sicko’, Tayna ka publikuar një ‘freestyle’ ashtu si i ka hije asaj.

Tayna para disa minutave lëshoi një ‘Freestyle’ në Youtube ku si çdo herë mahnitë me lojën e fjalëve dhe edhe tregon pse konsiderohet si ‘mami’ i repit shqiptar.

Me ‘beat’ nga Lytton Scott dhe producent Cricketin, ‘freestyle’ pritet të arrijë një sukses të madh pas rimave ‘spec’ që reperja nga Prizreni ka përdorur.

Lexo edhe:  Maska me tri përbërës të thjeshtë, për një fytyrë të shëndetshme

Kujtojmë se Tayna dhe Mozzik kishin paralajmëruar një duet dhe ndoshta kjo është vetëm një paralajmërim se çfarë mund të presim nga një bashkëpunim tyre. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu