16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Ton

Etiketim: ton

Itali/ Kapet një ton kokainë e fshehur në motorët e një...

0
Policia italiane ka sekuestruar një ton drogë të fshehur në motorët e një anije tregtare që mbërriti ditën e djeshme në portin e Savonas....

Ky çaj që konsumojmë shpesh mund të jetë fatal për mëlçinë...

0
Supozimi i shumicës së njerëzve është se çajrat janë të shëndetshëm dhe mund të na ndihmojnë vetëm të luftojmë virusin.Megjithatë, është shumë e rëndësishme...

Ronaldo mban premtimin publik, udhëton 500 km me biçikletë për ngjitjen...

0
Ikona e Brazilit, Ronaldo, nisi një ecje epike 500 km me biçikletë për të përmbushur premtimin. Ai pati vënë bast se do ta bënte...

Fundoset skafi në Zvërnec, policia kufitare shpëton 4 turistët italianë

0
Policia Kufitare e Shqipërisë ka njoftuar sot se ka arritur të shpëtojë katër turist italianë në brigjet e Vlorës pasi mjeti i tyre lundrues...

Berisha flet për bashkëpunimin me Metën: Asgjë nuk na pengon në...

0
Nëntë vite pasi prishën paktin që firmosën në vitin 2009, kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha dhe Presidenti në përfundim të mandatit,...
Getinjo: Shumë çudi që për çdo problem në shoqërinë tonë po ia lini fajin muzikës

Getinjo: Shumë çudi që për çdo problem në shoqërinë tonë po...

0
Getoar Aliu i njohur për publikun me emrin e artit, Getinjo, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale me postime e reagime të ndryshme,...

Veliaj pret kryetaren e Këshillit të Kharkivit: Do të japim kontributin...

0
Erion Veliaj mirëpriti në një takim kryetaren e Këshillit Rajonal të Kharkivit në Ukrainën Lindore, Tetiana Yehorova-Lutsenko.Kryebashkiaku e siguroi Yehova-Lutsenkon se Tirana do të...

Moti mbi vendin tonë

0
Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të jetë më freskët dhe me shtëngata shiu. Nga nesër pritet të ketë më shumë diell.Fundjava parashihet...

Prodhimi vjetor i vajit të ullirit në Shqipëri, 20 mijë tonë

0
Krahas zgjerimit të sipërfaqeve të mbjella me ullinj, në Shqipëri është rritur ndjeshëm edhe prodhimi i vajit të ullirit.Ullishtaria është kthyer në një sektor...

Imazhi i parë i vrimës së zezë në galaktikën tonë

0
Bota mundi të shihte për herë të parë imazhin e një vrime të zezë gjigante në qendër të galaktikës sonë që njihet edhe si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS