Sofia tregon format në bikine

0
37
blank
Gjigandi

Ajo ka qenë duke i mbajtur ndjeësit e saj të informuar gjatë bllokimit të saj për shkak të pandemisë.

Dhe bija e arren Brady, Sofia Peschisolido shfaqi të hënën kthesat e saj me një palë bikine.

Ajo kishte veshur bikinet e bukura ngjyrë rozë dhe më pas fotot i ndau në Instagram./Bota sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu