Shqipe Kastrati na përlot të gjithëve me këngën e re

0
123
Gjigandi

“Toka ime” quhet kënga më e re e artistes së njohur të muzikës shqiptare Shqipe Kastrati, një super projekt muzikor i sapo publikuar.

Mjafton ta dëgjoni një herë e për ridëgjuar shpesh herë por duke u përlotur nga teksti dhe interpretimi i saj, ku në videoklip interpreton dhe aktorja e njohur Leze Qena.

Muzika dhe orkestrimi është punuar nga Edi Balili, tekst Valmir Lleshi, audio Muza Production Academy e video realizuar nga D Production dhe producent ekzekutiv Flori Cocaj. Ne ju ftojmë ta shihni këngën në Youtube pasi ia vlen.BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu