Shkoder/ Vritet me arme zjarri 55-vjeçari, policia jep detajet e para – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Shkodër/Informacion paraprak Me datë 21.10.2019, rreth orës 12:00, në fshatin Shosh, Shkodër, dyshohet se është vrarë me armë zjarri shtetasi L. A. 55 vjeç, banues në fshatin Palaj, Shosh, Shkodër. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorit. Viktima njihet edhe si Lazer Pjetrushi

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu