14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Zjarri

Etiketim: zjarri

U kap duke transportuar 12 m sterë dru zjarri, nis procedimi...

0
Një shtetasi i identifikuar si L. M., 52 vjeç po procedohet penalisht pasi u kap duke transportuar me automjetin kamion tip “Benz”, 12 m...

I gjendet një armë zjarri dhe arsenal municionesh, arrestohet 45-vjeçari në...

0
Një 45-vjeçar është arrestuar sot në Shijak në kuadër të operacionit “Hidden” pasi akuzohet për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve,...

Shuhet zjarri në fabrikën e sfungjerit/ Ahmetaj: Dy punonjësit e zjarrfikëses...

0
Shefi i zjarrfikëses Arjan Ahmetaj ka deklaruar se zjarri në fabrikën e sfungjerit në Tiranë u arrit të shuhej. Ahmetaj tha se falë masave mbrojtëse...

Emri/ U kap me armë zjarri në brez, arrestohet 22-vjeçari në...

0
Shtetasit Irdi Rami, iu gjetën të fshehura në trup një armë zjarri pistoletë “Glock” dhe 10 fishekë. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme...

Plagosje më armë zjarri në Fushë-Krujë, zbulohet identiteti i 55-vjeçarit

0
Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave më armë mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë. Bëhet me dije se i plagosuri me...

Të shtëna me armë zjarri në Fushë-Krujë, plagoset një person

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Burime për median bëjnë me dije se i...

Me armë zjarri gati për vrasje, arrestohet 26-vjeçari në Korçë; procedohet...

0
Një person ka rënë në prangat e policisë së Korçës pasi u konstatua se mbante me vete një armë zjarri. Blutë bëjnë me dije se...

Armë zjarri dhe municione ushtarake në banesë, arrestohet një person në...

0
Një person është arrestuar në Elbasan pasi në shtëpinë e tij u gjetën një armë zjarri pushkë dhe municione ushtarake. Blutë bëjnë me dije se...

Zjarr i madh në Roskovec, flakët po ‘përpijnë’ tokat bujqësore

0
Një zjarr i madh ka përfshirë Roskovecin këtë pasdite, ku për pasojë janë djegur plot 3 dynym me sera. Mësohet se flakët kanë djegur edhe...

Fshehu armë zjarri në banesë/ Arrestohet i mituri në Tiranë, e...

0
Një 17-vjeçar është proceduar penalisht në Tiranë, pasi fshihte armë zjarri në banesë. Shtetasi me iniciale R.R., akuzohet për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS