Ballina Etiketimet Vritet

Etiketim: vritet

KRIMINALE/ Vritet për “hobi” kali, Farma Sotira bën denoncimin: Shteti të...

0
  Ditën e sotme, një ngjarje kriminale ka ndodhur në Ersekë, konkretisht në zonën e Shelegurit, ku një kalë është qëlluar me armë zjarri. Pas një...

ISIS-is merr një tjetër goditje, i vritet drejtuesi i ri

0
Udhëheqësi i ISIS -it është vrarë në betejë vetëm tetë muaj pasi u emërua si kalif i grupit terrorist islamik. Një zëdhënës i ISIS njoftoi...

Raporti: Gati çdo 3 ditë vritet një grua në Gjermani, kosovarët...

0
Përse duhet të vdiste Drita nga Regensburgu? 14 herë e nguli thikën 54-vjeçari nga Kosova kundër 47 vjeçares, të shoqes dhe nënës së tre...

Vritet gazetari i njohur pakistanez në Kenia

0
Gazetari pakistanez, Arshad Sharif është qëlluar për vdekje në Kenia. Sipas hetimeve paraprake, policia tha se efektivët e qëlluan gabimisht ndërsa ai po udhëtonte...

FOTO/ Shqiptari qëllohet me armë në kokë para shtëpisë së tij

0
Një 28-vjeçar është vrarë mbrëmë në Gostivar të Maqedonisë së Veriut. Sipas mediave lokale ngjarja ka ndodhur në pjesën qendrore të qytetit dhe i...

Çfarë po ndodh?/ Para 6 ditësh del emri i të birit...

0
Një atentat me një të vrarë ka ndodhur në lagjen Kiras të Shkodrës gjatë ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur pranë ish shkollës veterinare. Policia...

E rëndë në Shkodër, vritet me çifte 12-vjeçari

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shkodër. U mësua se një djalë rreth 12-vjeç, është qëlluar me çifte dhe ka ndërruar...

Vritet me thikë pas shpine 43-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori

0
Një 43-vjeçar ka mbetur i vdekur pasi u godit me thikë në kurriz. Ngjarja e rëndë ndodhi këtë të martë në shëtitoren e Sarandës,...

Një 37-vjeçare shqiptare vritet me thikë në Itali

0
Një 37-vjeçare shqiptare e ka humbur jetën pasi ishte therur me thikë.Ngjarja ka ndodhur në Itali, derisa ajo priste djalin e saj para shkollës.Siç...

Vritet edhe një sportist në Ukrainë

0
Ish-kapiteni i kombëtares së ragbit të Ukrainës, Oleksiy Cibko, u vra gjatë një sulmi nga ushtria ruse.Ai u vra në mbrojtjen e qytetit Smelna...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24