E rëndë në Shkodër, vritet me çifte 12-vjeçari

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shkodër.

U mësua se një djalë rreth 12-vjeç, është qëlluar me çifte dhe ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me vrasje, apo me një aksident.

Policia ka nisur hetimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu