37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Armë

Etiketim: armë

Kanabis e armë në Lezhë, arrestohet autori. Procedohet penalisht kryeplaku

0
Një shtetas është arrestuar në Lezhë, pasi kultivonte kanabis. Sakaq është proceduar penalisht kryeplaku i fshatit, shtetasi me iniciale T. Sh., pasi akuzohet për veprën...

Prostitucion, armë e kokainë, arrestohen shtatë përsona në Tiranë

0
Shtatë  persona janë arrestuar në Tiranë, pasi në hotelin e tyre përdorej drogë, ushtrohej prostitucion dhe armë. Shtetasit P. H., 52 vjeç, I. Sh., 41...

Armë e municione në Tiranë, ja depoja ku modefikoheshin

0
  Një depo që merrej me modifikimin e armëve të zjarrit është sekuestruar në Tiranë. Burime për median bëjnë me dije së depoja është zbuluar në...

Kërcënoi me armë gruan dhe djalin, arrestohet 52-vjeçari në Elbasan

0
Një 52-vjeçar është arrestuar në Elvbasan, pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka kanosur bashkëshorten dhe djalin e tij. Shtetasi me iniciale B.P., akuzohet për...

Emri/ U plagos me armë dhe dëshmi të remë, arrestohet 43-vjeçari...

0
  Një 43-vjeçar është arrestuar në Skrapar, pasi  pasi u paraqit në spital i plagosur duke gënjeu edhe autoritetet. Shtetasi, Valter Braho është paraqitur me dëmtime...

Emri/ Qarkullonte me armë zjarri, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

0
Një 40-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Shtetasi,  Ritvan Xhota akuzohet për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi...

Ballkani i Hapur si “armë” e Rusisë kundër NATO-s dhe Bashkimit...

0
Bllokimi i hapësirës ajrore për Ministrin e Jashtëm rus Sergei Lavrov që planifikoi të vizitonte Beogradin nga data 6 dhe 7 Qershor u bë...

Plagosi me armë bashkëfshatarin e tij/ Gjykata e Lezhës rrëzon kërkesën...

0
Ish-kreu i Njësisë Administrative të Kallmetit në Lezhë, Besnik Simoni i cili u arrestua dy muaj pas një konflikti me armë me një bashkëfshatar...

Kafja e fundit/ Gjak pranë fruta-perimeve në Shkodër, ç’mbeti pas vrasjes...

0
Priza.al ka sjell foto nga vendi ku u ekzekutua  me armë zjarri Naim Bajrit, 68-vjeç.  AI ishte duke konsumuar kafen e mëngjesit e cila...

E rëndë në SHBA, një burrë vret me armë dy gra...

0
Një sulm më armë ka ndodhur para një kishe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ditën e djeshme.Një burrë ka qëlluar më armë zjarri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS