Shkëlqen Dhurata, elegante dhe joshëse në paraqitjen e fundit

0
41
Gjigandi

Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikorë, por që mbetet mjaft e ndjekur nga mediat rozë dhe tejet e dashur për publikun.

Modelja dhe këngëtarja është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, gjë që ka bërë të ndiqet nga qindra mijëra fansa.

Me paraqitjen e fundit, bukuroshja ka dëshmuar se është një vajzë mjaft atraktive dhe joshëse.

E veshur me fustan të zi elegant, ajo vinte në pah bukurinë dhe format e saj trupore, që vazhdimisht janë në formën më të mirë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu