Secila më e bukur se tjetra, nuset e Haradinajve shkëlqyen me pamjen e tyre në festë

0
Gjigandi

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet katër nuset e Haradinajve dhe secila po duket më e bukur se tjetra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu