Roberti dhe Nora nuk qenkan divorcuar, zbulohet e vërteta

0
49
Gjigandi

Robert Berisha ka sqaruar përfundimisht gjithçka rreth ndarjes nga Nora Istrefi.

Robert Berisha ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë ekskluzive për “Mirage”.

Gjatë muajit gusht, këngëtari e kishte konfirmuar ndarjen nga Nora, ndërsa për “Mirage”, vendosi të flasë për herë të parë rreth kësaj teme.

Ai u dha fund të gjitha thashethemeve që kanë qarkulluar që prej kohës kur u dha lajmi për ndarjen e tyre.

Për të mësuar se çfarë tha Robert Berisha lidhur me ndarjen nga Nora Istrefi, klioni në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu