Reperi serb i këndon miqësisë shqiptaro-serbe, në klip edhe flamuri kuqezi

0
17
Gjigandi

Reperi serb ka publikuar këngë ku flet për miqësinë shqiptaro-serbe.

Aleksandar Milosavlejvic është artist me prejardhje serbe, një djalë i ri që jeton në Cadenazzo.

Reperi me nofkën Aki Aki, i cili është shumë i popullarizuar tek të rinjtë e ticino, ka publikuar singlin e tij “Cani Sciolti”.

Në këtë këngë, flet për miqësinë mes komunitetit serb dhe shqiptar, që jetojnë në Ticino të Zvicrës.

Videoklipi i kësaj kënge brenda pak ditësh ka kaluar 25 mijë shikime, ku përfshihen, makina luksoze, kostume e orë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu