Reagon Vasili: Ka vetëm një Gjykatë për zgjedhjet, që është OSBE-ODIHR – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Mbasë publikimit të raportit të Venecias, ka reaguar Petrit Vasili në Facebook, duke sqaruar se ka vetëm një raaport I cili duhet mare parasysh dhe ai është raporti për zgjedhjet I OSBE-ODIR.
Postimi I plotë:

Ka vetëm një gjykatë për zgjedhjet, që është OSBE-ODIHR!
Faqen e zezë të 30 qershorit monist, nuk ka Venecia dhe zhake që e lanë.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu