Ballina Etiketimet Gjykatë

Etiketim: gjykatë

FOTO-MEME/ Pasi humbi pasuritë e tij në Gjykatë, Ylli Ndroqi këshillon...

0
Biznesmeni Ylli Ndroqi dhe kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi janë parë bashkë në festën e organizuar në kuadër të 32-vjetorit...

INVESTIGIM “Dosja AlbGarden”/ Ja si Ender dhe Pjeter Trashaj morën miliona...

0
Një nga rastet flagrante të shpërdorimit të paravë publike në vend është ai i kompanisë Alb Garden shpk. Kjo kompani që si objekt kryesor...

Aksidentoi çiftin francez ku gruaja humbi jetën, mbërrin në gjykatë 24-vjeçari

0
Ka mbërritur  Gjykatën  e Shkallës së parë në Vlorë Kristi Dani, 24-vjeçari i cili ishte autor i një aksidenti në aksin Vlorë-Fier në afërsi...

Del video e të moshuarës që i vodhën në bankën BKT...

0
Bankat presupozohen të ruajnë kursimet e klientëve por, e kundërta ka ndodhur me një të moshuar në Bilisht. Ngjarja ka ndodhur në Bankën Kombëtare tregtare,...

Kontabandonin ilaçe me vlerë 70 mijë euro/ Gjykata lë të lirë...

0
Gjykata e Sarandës ka nxjerrë nga burgu çiftin Kristo Angjeli 64-vjeç dhe Aleksandra Angjeli 62-vjeç, të cilët u kapën dy ditë më parë me...

Vrasja e 16-vjeçarit Mariglen Gjonajt, autori mbërrin në Gjykatën e Kurbinit

0
Kristian Cenaj, i akuzuar për vrasjen dhe zhdukjen e Marigle Gjonajt 16 vjeç ka mbërritur sot në Gjykatën e Kurbinit. Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur...

Vrau mikun e tij pas sherrit, dorëzohet në Gjykatë dosja e...

0
Prokuroria e Elbasanit ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar në Gjykatën e Rrethit çështja penale në ngarkim të të pandehurit Leonard Bashaliu, i akuzuar...

Riaktivizohet koncesioni/ Balluku: Ka dhe një vendim gjykate për rrugën Thumanë-Kashar

0
Qeveria do të vazhdojë koncesionin me ofertë të pakërkuar të rrugës Thumanë-Kashar.Ky projekt, i cili ishte në fazë negocimi në 2019-ën, u anulua nga...

Situata në PD/ Kaso: Nuk na nevojitet vendim gjykate për të...

0
Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Ivi Kaso ka folur për procesin e votimit për zgjedgjen e kryetarëve të degëve të PD.Në një lidhje me...

“Zgjerimi i Greqisë nuk prek territorin e Shqipërisë”, Panajot Barka: Rama...

0
Studiuesi Panajot Barka ka folur në lidhje me çështjen e detit, ku është shprehur se zgjerimi me 12 milje i Greqisë nuk prek ujërat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24