‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

0
15
Gjigandi

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi janë dy këngëtarët shumë të pëlqyer të muzikës popullore.

Ata së fundi kanë publikuar këngën e re të quajtu ‘Po ta boj hallall’.

E kjo këngë duket se është mirëpritu nga fansat e tyre.

Kjo këngë është i pari duet për Egjin dhe Afrim Muqiqin.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu