Përplasen 3 automjete në Elbasan, raportohet për 4 të plagosur – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në Papër e Elbasanit. Nga të dhënat paraprake raportohet për katër persona të plagosur.
Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë intesivisht për dokumentimin e plotë të aksidentit.

Të plagosurit janë transportuar në spital, ku dhe po marrim ndihmën mjekësore.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu