13.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Automjete

Etiketim: automjete

Digjen dy automjete në Vlorë, nuk ka të lënduar

0
Dy automjete janë djegur rreth orës 02:00 mëngjesit në lagjen "10 korriku", në Vlorë.Zjarrfikësit së bashku me policinë kanë shkuar në vendngjarje kur kanë...

Aksident në Rrugën e Kombit/ Përplasen disa automjete

0
Një aksident është regjistruar në Rrugën e Kombit në afërsi të Skurajve.Një autotmjet me targa të Kosovës ka përplasur disa automjete ndërsa një person...

Apartamente, automjete dhe toka/ Çfarë përfshin pasuria e sekuestruar e deputetit...

0
Gjykata e Posaçme (GJKKO) ka dalë me një vendim ku njofton se ka konfiskuar pasuritë e deputetit demokrat Kasëm Mahmutaj.Ky vendim ka ardhur për...

Shënjestronte makinat, arrestohet 40-vjeçari i dyshuar për nëntë vjedhje në automjete

0
Një 40-vjeçar që dyshohet se ka kryer 9 vjedhje në disa automjete është arrestuar këtë të martë në Berat.Shtetasi me iniciale A. Dh. banues...

Zjarr në një servis makinash në Pogradec/ Digjen 6 automjete

0
Një zjarr i madh ka rëne ne oret e para të mëngjesit ne një servis makinash në Pogradec.Policia bën me dije se rreth orës...

15 automjete të sekuestruara i bashkohen flotës së policisë shqiptare

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar sot se 15 automjete, prodhime të viteve të fundit, njëri prej tyre i blinduar, të sekuestruara gjatë...

Arrestohen 2 persona, bllokohen 3 automjete/ Çfarë ndodhi gjatë javës së...

0
Gjirokastër - Gjatë javës së shkuar, janë vënë në pranga 2 persona pas kontrolleve të policisë rrugore për parandalimin e aksidenteve rrugore.Specialistët e Seksionit...

Elon Musk thotë se do të ketë automjete plotësisht vetë-drejtuese në...

0
“Jam shumë i sigurt për funksionalitetin e plotë të vetë-drejtimit që po përfundon deri në fund të këtij viti”, thotë Elon Musk. “Është pothuajse duke...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, përplasen 3 automjete dhe plagosen...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër ku janë përfshirë tre automjete dhe janë plagosur 4 persona. Personat e plagosur janë...

Aksident në Lezhë-Balldre/ Përplasen tre automjete dhe një motor

0
Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Balldre. Mësohet se tre automjete dhe një motor janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasoje e këtij aksidenti drejtuesi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS