Pasi la filmat porno, Mia Khalifa bën veprimin e papritur

0
Gjigandi

Mia Khalifa i habiti të gjithë kur vendosi të heqë dorë nga pornografia. Mirëpo, edhe më shumë i ka habitur ndjekësit vendimi i saj për të bërë operacion hundën.

Ajo ka zbuluar në rrjetet sociale pamjet e saj të re dhe duket mjaft e kënaqur me punën e bërë nga kirrugu.

Nga ana tjetër, një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arritur pothuajse 1.5 milion nënshkrime.

27-vjeçarja kohët e fundit u bëri thirrje njerëzve që të mos bëhen kurrë pjesë e pornografisë, dhe tha se filmat që ajo bëri para disa vitesh do ta ‘përndiqnin derisa të vdiste’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THIS IS THE REAL RE-BRAND 😭😂 @deepakdugarmd just changed my life and I couldn’t be happier or more ready for 75+ people to stare at my side profile at my wedding 🥺♥️ this is day 2 post-op and I have a pain scale of 0 so far. I’m gonna take y’all on this whole process with me, and so is @deepakdugarmd so follow him for the Q&A’s we did for y’all about my hopes/expectations. . .What I loved about @scarlessnose was that Dr. Dugar and I were on the same page about maintaining my strong middle eastern nose, just softening it to be more feminine. I can’t wait to show y’all the result 😩😍😭!!!! #ScarlessNose #NotHidingBehindATree . . . .(P.S. being transparent about this was never a question. Do not idolize the women you see on social media and base your self worth on comparisons that are unrealistic. If you’ve ever looked at my boobs and wished yours look like that, please remember mine are made out of the same material as the spatula in your kitchen drawer).

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on Jun 23, 2020 at 4:53am PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu