Paradite mëson nxënësit, pasdite zhvishet. Jeta e 22-vjeçares e ndarë në 2 angazhime

0
98
blank
Gjigandi

Jeta e saj është ndarë në dy angazhime.

Një mësuese e re në profesionin e saj tregon se i frikësohej humbjes së punës, duke ndjekur ëndrrën për t’u bërë modele.

Nicole Gill, 22-vjeçe,nga Britanie e Madhe,  jep mësim për fëmijët e para-fillores, ndërkohë që vazhdon studimet për mësuesi.

Nicole tregon se si gjithmonë ëndërronte një karrierë në modelim, por frikësohej se nuk do të mund t’i bënte kurrë të dyja profesionet njëkohësisht.

Megjithatë, një gjë të tillë po e bën aktualisht me shumë sukses.

Format e saj fizike, janë vërtetë për tu admiruar dhe këtë e tregojnë fotot e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu