5 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Jeta

Etiketim: jeta

I ati u nda nga jeta, këngëtarja prek me letrën drejtuar...

0
Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Big Mama humbi babain e saj. Në media u tha se i babai i këngëtares humbi jetën pasi...

Jeta në çift me një partner pesimist

0
Idetë dhe mendimet e errëta janë të pashëndetshme. Të kuptosh motivacionet e një partneri pesimist dhe të përpiqesh të analizosh ndjenjat e tij është...

Zbardhen detaje nga jeta e Tupac Shakur, reperi kishte romancë me...

0
Tupac Shakur kishte lidhje sekrete me Whitney Huston dhe ia kishte thyer zemrën Madonnës. Tupcac Shakur kishte një listë të gjatë të të dashurave...

Stresi, rënia e imunitetit dhe pagjumësia: Jeta pa seks bart pasoja...

0
Nëse keni vendosur të abstenoni, do t’i keni këto pasoja Shkencëtarët kanë arsye të mirë të theksojnë që intimiteti seksual është një ndër komponentët e...

Pozon vetëm në sytjena, tregon detaje nga jeta personale

0
Katie Holmes ka treguar anën e saj seksi që kur u nda nga i dashuri afatgjatë,  Jamie Foxx në fillim të këtij viti. Ajo publikoj...

Kanita tregon diçka që nuk e dinim nga jeta private

0
Kanita, një nga vajzat e talentuara shqiptare e cila fillimisht u bë e njohur nga kompeticionet muzikore ishte e ftuara e Luana Vjollcës në...

6 gjërat që nuk i vlerësojmë derisa jeta na i përplas...

0
Ne shpesh i marrim si dhuratë, lukset dhe komoditet, duke harruar se shumë nga qeniet njerëzore vuajnë për gjërat më të domosdoshme në jetë....

Jeta është e vështirë, prandaj trajtoni njerëzit me zemërgjerësi dhe respekt

0
Është zemërthyese fakti kur e shohim se në çfarë shoqërie jemi shndërruar. Dikur ka qenë koha kur njerëzit kanë qenë më zemërgjerë, më të mëshirshëm...

Del emri/ Ky eshte shqiptari qe iu morr jeta nga kunati...

0
Autoritetet italiane kanë identifikuar 45-vjeçarin që u vra nga kunati i tij paraditen e së dielës në Nettuno të Italisë.  ...

Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare, protagoniste ne shume filma...

0
Ka nderruar jetë në moshën 60 vjeçare aktorja e njohur Shpresa Bërdëllima. Aktorja shqiptare ka ndërruar jetë ditën e sotme rreth...