Operohet Adelina Tahiri, zbulon problemin shëndetësor që kishte: “Shkoi me sukses…”

0
28

Vetëm pak orë më parë këngëtarja Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instastory’ një foto me një doktor të cilin e falënderon.

Ajo zbuloi gjithashtu se iu nënshtrua një operacioni në sy dhe çdo gjë ka shkuar në rregull.

“Tani mund të shoh se sa e bukur është bota. Operacioni i syve i suksesshëm”, shkruan këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu