33.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Tahiri

Etiketim: Tahiri

Kërkoi pezullim të dënimit, Gjykata e Lartë refuzon kërkesën e ish-ministrit...

0
Kërkoi pezullim të dënimit, Gjykata e Lartë refuzon kërkesën e ish-ministrit Saimir Tahiri.  Kujtojmë se Tahiri është dënuar me tre vite e katër muaj burg...

Saimir Tahiri apelon dënimin në Gjykatën e Lartë: Vendimi, jo kushtetues

0
Ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka apeluar vendimin e dënimit të tij me 3 vite e 4 muaj burg në Gjykatën e Lartë.Me argumentin se...

‘Kafsha është ai në timon’/ Tërhiqte qenin zvarrë me makinë, Saimir...

0
  Një ngjarje aspak e këndshme është regjistruar në Sukth të Durrësit, ku një person kishte lidhur qenin pas makine dhe e tërhiqte zvarrë. Në lidhje...

Lokalet në Vushtrri të stërmbushura, Xhafer Tahiri “mbyllë sytë”, dhe merret...

0
Disa kafiteri në Vushtrri vazhdojnë që të mos reskeptojnë rekomandimet e IKSHP-së, që të ruhet distanca sociale. Media e ka siguruar një fotografi të njërit...

Adelina Tahiri dështon në përdorimin e ‘photoshop’

0
Ndjekësit ia vërejnë këngëtares lëshimet në foton e publikuar. Adelina Tahiri ka filluar pushimet e saj në jugun e Shqipërisë, dhe imazhet në bikini nuk...

Në prehrin e bashkëshortit, Adelina Tahiri provokon e shtrirë në plazh

0
Adelina Tahiri prej ditësh ka filluar pushimet së bashku me familjen e saj. E nga atje këngëtarja nuk kishte si të mos provokonte me linjat...

Nis puna për pikat kontestuese në Ligjin për Paga, Tahiri tregon...

0
Zëvendëskryeministri i parë të Kosovës, Besnik Tahiri, ka folur për çështjen e Ligjit për Paga, të cilin e ka shfuqizuar Gjykata Kushtetuese e që për zv/kryeministrin...

Xhafer Tahiri kundërshton vendimin e MSH-së për shndërrimin e spitalit për...

0
Kryetari i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka kundërshtuar ashpër vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë për shndërrimin e Spitalit të Përgjithshëm në Vushtrri, si...

Labinot Tahiri bën thirrje për tjetër protestë

0
Këngëtari dëshiron kompensim nga Qeveria për humbjet gjatë këtyre muajve. Labinot Tahiri pas protestës së mbajtur javë më parë për lejimin e mbajtjes së dasmave...

​Tahiri dhe kreu i FFK-së flasin për investimin në stadiumin e...

0
Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka pasur një takim pune me kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi, sekretarin e përgjithshëm Eroll...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS