Një nënë seksi si Linda Halimi, linjat e saj për lakmi!

0
52
Gjigandi

Linda Halimi pak kohë më parë u bë nënë për të parën herë.

Por, linjat e saj nuk e thonë të njëjtën gjë pasi ajo ka arritur të rikthehet shumë shpejt në formë.

Kjo gjë u dëshmua edhe në një postim të radhës që këngëtarja ka bërë së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

Në një veshje të ngushtë në të zeza, Linda theksoj belin e hollë, linjat seksi dhe dukej tejet joshëse.

Ndryshe, Linda prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë dhe ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu