Një king si Dard, megaprojekti i tij ‘Illegales business’ shpërthen gjithandej

0
83
Gjigandi

Në një intervistë të fundit tha se po vjen për të tund skenën muzikore shqiptare ndërkohë që projekti i tij i fundit i publikuar vetëm pak ditë më parë po shpërthen gjithandej.

‘Illegales business’ titullohet kënga më e re e Dard e finalizuar edhe me videoklip e që në këtë projekt këngëtari shfaqet mjaft në formë si një yll i vërtetë.

Kënga plot ritëm dhe klipi mjaft me shije e bën edhe më unik këtë projekt.

Ndërsa për të dëgjuar atë mund të klikoni në vazhdim.BS/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu