Neymar përcjell ‘fshehtas’ bukuroshen shqiptare, ajo e zbulon publikisht

0
14
Gjigandi

Ai nuk ëshë i vetmi që i shikon fshehtash storiet e saj.

Armela është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë imazhet atraktive.

Ditë më parë, përmes një postimi ajo tregoi se reperi me famë botërore ia shikon fshetas storiet, ani pse nuk e ndjek.

Ndërsa, së fundi Armela përmes një tjetër postimi tregoi se futbollisti Neymar ia ka shikuar njësoj storiet.

Kujtojmë se Armela u bë e njohur nga pjesëmarrja në “Big Brother”, ndërsa së fundi i ka hyrë muzikës.

Për ndryshe, Neymar ditë më parë festoi “Halloween” në shoqëri të dy bukurosheve shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu