NEC dhe Dj Escoman publikojnë këngën “Kush ka faj”

0
19
Gjigandi

Reperi i njohur me nofkën NEC, është mjaft i talentuar në hip-hop.

Së fundmi ai ka sjellë këngën e re në bashkëpunim me Dj Escoman me titull “Kush Ka Faj”.

Kënga është e shoqëruar edhe me videoklip, që është mjaft atraktiv dhe interesant për publikun.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë:

 

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu