Mosha nuk njeh kufi, këta të famshëm mbushin 50 vjet

0
77
blank
Gjigandi

Disa persona të famshëm kanë lindur në të njëjtin vit me njeriun e parë që shkoi në hënë dhe në të njëjtin vit kur u publikua albumi i famshëm “Abbey Road” i grupit Beatles, pra është fjala për vitin 1969.

Të gjithë këta yje hollivudi kanë mbushur dhe do të mbushin 50 vjet në vitin 2019. Por, përkundër moshës që kanë ata duken shumë të rinj dhe janë shumë entuziast.

Një ndër këta të famshëm është Jennifer Lopez, ajo nuk ndal turet e saj të koncerteve bashkë me projektet muzikore.

Po ashtu edhe aktorja e njohur, Jennifer Aniston mbush 50 vjet dhe nuk ndal aspak projektet e saj filmike, shkruan Bright Side.

Këtu më poshtë keni disa nga yjet që mbushin 50 vjet dhe duken të rinj:

Jennifer Lopez

Matthew McConaugheyImage

Cate Blanchett

Image
Jenifer Ansiton
Image
Jay-Z
Image
Paul Rudd
Image

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu