Momenti kur Meghan nderon ushtarakët

0
25

Duka dhe dukesha e Kembrixhit nderuan luftën sot në ceremoninë e Field Remembrance, ku Meghan ka bërë paraqitjen e saj të parë.

Princi Harry i veshur me uniformën ceremoniale dhe Meghan me pallto të gjatë treguan respekt ndaj ushtarakëve dhe grave që bënë sakrificën në këtë konflikt përgjatë dekadave./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu