10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Meghan

Etiketim: Meghan

Influencuesja më e fuqishme e modës 2019, Meghan Markle dukesha e...

0
Meghan, Dukesha e Sussexit, e ka mposhtur Kylie Jennerin duke e kryesuar listën e 10 influencuesve më të fuqishëm të famshëm të modës të...

Marrëdhënia e Harry dhe Meghan me familjen mbretërore mbetet e tensionuar...

0
Dokumentari qëi u filmua gjatë turneut të tyre mbretëror në Afrikë nuk bëri thuajse asgjë për të shuar thashethemet e tensionit brenda familjes mbretërore. Në...

Meghan Markle shpallet ‘Mbretëresha e Stilit” 2019; Ja kujt ia kalon!

0
Meghan Markle është shpallur ‘Mbretëresha e Stilit” për vitin 2019. Dukesha e Sussex është ngjitur në krye të klasifikimit të raportit vjetor të ‘Lyst...

Jennifer Lopez sapo u shfaq në publik me një nga palltot...

0
Meghan Markle dhe Jennifer Lopez patjetër që kanë stile shumë të ndryshme. Dukeshës së Sussex i pëlqen të mbajë gjëra të natyrës më konservatore,...

Pse do t’i festojnë vetëm Krishtlindjet princi Harry dhe Meghan Markle?

0
Festimet e Krishtlindjeve në familjen mbretërore këtë vit do të jenë më të vogla. Buckingham Palace ka konfirmuar se princi Harry, Meghan Markle dhe djali...

Meghan dhe Harry urojnë Princin Charles për ditëlindje me një foto...

0
Princi Charles feston ditëlindjen e 71-të dhe familja mbretërore nuk mund të zgjidhte një mënyrë më të veçantë për ta uruar, sesa me fotot...

Meghan dhe Harry postojnë një foto të papublikuar të Archie!

0
Sot babai i William dhe Harry fetson ditëlindjen e 71-të. Në morinë e urimeve që Princi Charles ka marrë në ditën e tij të...

Meghan dhe Harry nuk preferojnë të festojnë me familjen, mund ta...

0
Për pushimet e fundvitit të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore bashkohen në shtëpinë e Mbretëreshës Elizabeth, Sandrigham. Kjo gjë është kthyer në një lloj tradite,...

Ups, Meghan kaloi një moment të sikletshëm me make up-in që...

0
Meghan Markle i është bashkuar Princit Harry në Ditën e Përkujtimit, ku është takuar me disa veteranë të Luftës së Dytë Botërore. Gjatë takimit,...

Nisin aludimet: Mos vallë Meghan dhe Harry po bëhen me fëmijë...

0
Meghan solli në jetë vogëlushin Archie Harrison, ndërsa rrjeti po zien nga lajmi se dyshja do të bëhet me një tjetër fëmijë për shkak...