Duka dhe Dukesha e Sussex-it rrëfejnë njohjen e tyre aspak të ‘jashtëzakonshme’

0
Gjigandi

Sot është publikuar episodi i parë i dokumentarit të Princ Harry-t dhe Meghan Markle në Netflix. Siç dihet tashmë, përmes serive Duka dhe Dukesha e Sussex-it do të rrëfejnë historinë e tyre të dashurisë dhe jo vetëm edhe shumë të pathëna nga marrëdhënia e tyre me familjen mbretërore.

Gjatë episodit të parë çifti kanë rrëfyer ditët e para, ku zbuluan se janë njohur në Instagram. Besojeni ose jo, Harry-t i kishte bërë përshtypje një vajzë, Meghan në një foto me efektin e qenit në Snapchat.

“Megan dhe unë u njohëm përmes Instagram-it. Një miku im i përbashkët kishte këtë video me filtrin e qenit”, tha Harry, ndërsa Markle shtoi: “Oh zot, kjo është ajo që Zoti ka bërë për mua.”

“Është qesharake”, vazhdoi Megan dhe më pas miku im më dërgoi email duke thënë: “E di që je beqare dhe një shoku im më pyeti për ty dhe ndoshta do të doje ta takoje dhe unë thashë “Me të vërtetë? Kush është?” dhe ai tha “Është Princi Harry”. Dhe unë thashë: “Kush është ky?”

Dyshja rrëfyen edhe mbi takimin e tyre të parë, ku Princ Harry ishte vonuar 30 minuta, pasi kishte ngelur në trafik.

Union Contact

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu